Joanna Zielonka HR | Procesy
15670
page-template-default,page,page-id-15670,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
procesy

Wspólnie ułożymy procesy Human Resources&Employer Branding!

Rekrutacja, onboarding, candidate experience, komunikacja, oceny okresowe, zaangażowanie i motywacja – te wszystkie procesy wymagają spójnej, przemyślanej strategii. Od wielu lat pomagam firmom w kompleksowej analizie procesów HR&EB, wdrożeniu nowych procesów lub usprawnieniu już istniejących.

Specjalizuję się w rozwoju kadry pracowniczej w zakresie: tworzenia odpowiednich procesów selekcji i rekrutacji, analizy potrzeb szkoleniowych i motywacyjnych, prowadzenia szkoleń rozwijających kompetencje pracownicze, przygotowywania systemów ocen pracowniczych i systemów motywacyjnych, badania opinii pracowników, rozwoju umiejętności komunikacyjnych oraz doskonalenia obsługi klienta (Standardy Obsługi). Wykorzystuję rozwiązania dostosowane do potrzeb organizacji przy jednoczesnej maksymalizacji potencjału pracowników poprzez promowanie pozytywnego środowiska pracy. Wspieram rozwój kapitału intelektualnego pracowników.

Program “Wsparcie procesów HR&EB” obejmuje:

◊ Identyfikację obecnych procesów HR&EB (określenie stanu obecnego)

◊ Audyt wybranych procesów (badania ankietowe, wywiady)

◊ Propozycję usprawnień procesów

◊ Przygotowanie do samodzielnego zarządzania procesami wewnątrz firmy
(
budowa grup projektowych, wsparcie w rekrutacji/przeszkolenie specjalisty ds. HR)

Umów się na bezpłatną konsultację

Przed rozpoczęciem współpracy zapraszam na bezpłatne spotkanie. To czas na poznanie się, określenie celów i wartości. Wspólnie ustalimy co jest dla Ciebie ważne, co Cię inspiruje i jakich efektów oczekujesz. Dzięki takiej formie współpracy, będziemy mieć pewność, że tworzymy strategię idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Poznań

(+48) 509 151 084

Poznań

Imię i Nazwisko

Email

Wiadomość